Matkakanuu "Pandju"


Vaata siit ehitusvideosid 
4,7meetri pikkune kanuu "Pandju" on suhteliselt laia kerega ning seega väga stabiilne ja mahukas matkapaat. Kahekohalisena projekteeritud kanuusse mahub vajadusel ka pisipere või koer pardale võtta. 
  • Pikkus: 4,7 meetrit
  • Laius: 0,98 meetrit
  • Pardajoone madalaim kõrgus: 0,32 meetrit
Kanuu mõlemas otsas on suured õhukastid, mis muudavad aluse uppumatuks ning mida saab tänu veekindlatele luukidele kasutada ka panipaigana.

Põhja-Ameerika põliselanike kanuudest inpireeritud kerekuju on klassikaliste joontega. Mõõdukas põhjakumerus ning põhjaliistud pakuvad head kompromissi paadi manööverdamisvõime ja otsekursi hoidmise vahel.

Kanuu iseehituskomplekti kuuluvad arvuti tee juhitud freesiga täpselt välja lõigatud 5mm merevineeri detailid, mida on vaja paadi kokkupanemiseks. Kanuu kerekonstruktsioon on suhteliselt lihtne ning seega sobib hästi ka algajale iseehitajale esimeseks käeharjutuseks.

Paadi ehitamine on kui mediteerimine, mis pakub erakordset rõõmu oma käega loodust. Kanuu "Pandju" on võimalik iseehituskomplektist sõidukõlblikuks ehitada nii ühe nädalaga, kui võtta seda väga rahulikus tempos kulgeva mitmekuise DIY projektina ja panustada aega iga detaili viimistlemisse.

Kanuu iseehituskomplekti hind 950€ (sisaldab 22% KM) 

Sisaldab: puitdetailid (okume puidust 5mm ja 10mm merevineer, männiliistud), epovaik ja kõvendi (kokku 7,5kg), epoliimi täiteained (aerosil, mikrosfäär ja puidutolm), klaasriie 15m, õhukastide veekindlad luugid, punutavad istmekatted, roostevabast terasest kinnitustarvikud, kaablisidemed, puidust düüblid ja detailne koostejuhis.

Iseehituskomplekt on pakendatud kahte kasti mõõtmetega 2,5x0,6x0,1m (40kg) ja 0,6x0,5x0,5m (10kg).

Iseehituskomplekti tarneag orienteeruvalt 2 nädalat. Väljaspool Tallinna ja Harjumaad tellimustele lisandub kullertasu transpordi eest.

Võta meiega ühendust tellimuse vormistamiseks ja ole esimeste seas, kes endale kodus ise paadi ehitab.

Email again: