Matkakanuu "Pandju"

4,7meetri pikkune kanuu "Pandju" on suhteliselt laia kerega ning seega väga stabiilne ja mahukas matkapaat. Kahekohalisena projekteeritud kanuusse mahub vajadusel ka pisipere või koer pardale võtta. 
  • Pikkus: 4,7 meetrit
  • Laius: 0,98 meetrit
  • Pardajoone madalaim kõrgus: 0,32 meetrit
Kanuu mõlemas otsas on suured õhukastid, mis muudavad aluse uppumatuks ning mida saab tänu veekindlatele luukidele kasutada ka panipaigana.

Põhja-Ameerika põliselanike kanuudest inpireeritud kerekuju on klassikaliste joontega. Mõõdukas põhjakumerus ning -liistud pakuvad head kompromissi paadi manööverdamisvõime ja kursi hoidmise vahel.

Kanuu iseehituskomplekti kuuluvad arvuti tee juhitud freesiga täpselt välja lõigatud 5mm merevineeri detailid, mida on vaja paadi kokkupanemiseks. Kanuu on üks lihtsamaid paate ning seega sobib hästi igale iseehitajale, ka täiesti algajatele.

Paadi ehitamine on kui mediteerimine, mis pakub erakordset rõõmu oma käega loodud alusest. "Pandju" on võimalik meie iseehituskomplektist sõidukõlblikuks ehitada nii ühe nädalaga, kui võtta seda väga rahulikus tempos kulgeva mitmekuise DIY projektina. Valik on Teie.

Kanuu iseehituskomplekti hakkame pakkuma alates 2020. aasta juuni teisest poolest. Ainult vineerdetailide ja koostejuhise komplekti orienteeruv hind 600€ ning täiskomplekti (lisaks epo-liim ja täiteained, klaasriie, õhukastide luugid, istmekatted ning kinnitustarvikud) ligikaudne hind 850€.

Võta meiega ühendust eeltellimuse vormistamiseks ja ole esimeste seas, kes endale kodus ise paadi ehitab. Eeltellijatele sooduspakkumised. 


Email again: